مرکز خرید و فروش انواع رنگ
خانه / رنگ کاهگل / رنگ کاهگل اصفهان ضد آب با اجرای آسان

رنگ کاهگل اصفهان ضد آب با اجرای آسان

رنگ کاهگل اصفهان چیست؟

کاهگل های صنعتی را می توان در دو شکل کاهرنگ و یا کاهگل هایی که به صورت خمیر هستند در بازار مشاهده نمود. رنگ کاهگل اصفهان یکی از این کاهگل ها می باشد. رنگ کاهگل اصفهان شباهت بسیار زیادی از نظر ظاهر به کاهگل های سنتی دارد و بر روی نماهای ساختمان چه در بیرون و چه در داخل ساختمان استفاده می شود. این ماده که از جنس رنگ است و در مدت زمانی کوتاهی می توان دیوار را با آن پوشاند. رنگ کاهگل اصفهان دارای غلظت  خوبی است  لایه محکمی را بر روی دیوار ها ایجاد می کند.

در واقع این ماده  که در کارخانه های صنعتی تولید می گردد بسیار مورد توجه است  و برای مکان هایی که نیاز به ماده ای شبیه به کاهگل سنتی دارند فوق العاده می باشد. رنگ کاهگل اصفهان از بهترین کاهگل های صنعتی است که در فرصت بسیار کوتاهی آماده استفاده می شود. در حال حاضر کاهرنگ در اکثر شهرهای ایران و در ساختمان های مختلف با عملکرد گوناگون استفاده می شود. کاهرنگی مانند رنگ کاهگل اصفهان دارای غلظت مناسبی است و لایه نسبتا ضخیمی را بر روی دیوار ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید : کاهگل مصنوعی اصفهان ارسال مستقیم از کارخانه

خرید رنگ کاهگل اصفهان
خرید رنگ کاهگل اصفهان

رنگ کاهگل اصفهان چه خصوصیاتی دارد؟

از اولین نکاتی که می توان درباره این محصول بکار برد  ضد آب بودن آن می باشد. این رنگ  به صورت عایق عمل می کند و ضد آب است و در زمان اجرا و قرار گرفتن بر روی سطح دیوار به خوبی به سطوح می چسبد. رنگ بندی متنوع و بالایی دارد و به همین دلیل برای افراد مختلف که دارای سلیقه های متفاوت هستند قابل استفاده خواهد بود. این محصول به سطح رویی نما  می چسبد. به دلیل عایق بودن از ورود و نفوذ آب جلوگیری  می کندو برای مدت زمان بسیار طولانی بدون تخریب باقی می ماند دیوار ها  بدون تخریب باقی خواهند ماند و  دوام و ماندگاری ساختمان ها افزایش خواهد یافت. رنگ کاهگل اصفهان در برابر نور خورشید در مدت طولانی دچار رنگ پریدگی نمی گردد و اگر در حرارت شدید هم قرار بگیرد خراب نخواهد شد.

از دیگر خصوصیاتی که این ماده دارد اجرای آن می باشد که در مدت زمان بسیار کمی قابل انجام است و ابزار خاصی نیز برای قرار گرفتن بر روی دیوار وجود ندارد. کسانی که به بافت های قدیمی و سنتی که با کاهگل های سنتی پوشیده شده است علاقه دارند می توانند از این  ماده استفاده کنند تا نمای ساختمان  مانند و شبیه بافت های قدیمی شود. مکان هایی  خاص مانند رستوران های سنتی و یا باغ ها  با کمک رنگ کاهگل اصفهان به شکل سنتی در می آیند. بسیاری از نماهای داخلی  از ساختمان هایی که بسیار مدرن و شیک هم هستند مانند  قسمت دکور از کاهرنگ استفاده می گردد. گاهی نیز برای ترمیم بافت های سنتی از این رنگ استفاده می گردد.

بیشتر بخوانید : خرید کاهرنگ نانو با اجرای آسان

فروش رنگ کاهگل اصفهان
فروش رنگ کاهگل اصفهان

خرید آسان رنگ کاهگل اصفهان

با توجه به خصوصیات این محصول توجه و استقبال زیادی از این کاهرنگ انجام شده است و به همین دلیل دسترسی به آن افزایش یافته است. راه های مختلف و زیادی برای فروش این ماده وجود دارد. یکی از مهمترین آن تهیه از طریق کارخانه های تولید کننذه است و یا اینکه به راحتی در سطح شهر از طریق نمایندگان می توانید این خرید را انجام دهید. مهم خرید اصل و با کیفیت این ماده است. خرید های اینترنتی نیز می تواند روش مناسب برای خرید باشد که در این صورت با سرعت بیشتری انتخاب و خرید انجام خواهد شد و امکان مقایسه با دیگر مواد نیز وجود دارد. در سایت های فروش این محصولات تمام امکانات برای دسترسی به اطلاعات کافی که در هنگام خرید به آن نیاز است وجود دارد.

رنگ کاهگل اصفهان همچنین قابل ارسال به همه شهرستان های استان اصفهان از جمله : نائین ، بهارستان ، خونسار ، مهاباد ، شهرضا ، زواره ، آراد و بیدگل ، خوراسگان ، جندق ، دولت آباد ، دستگرد ، چادگان ، خمینی شهر ، محلات ، سمیرم ، بیده ، اردستان ، دهاقان ، فریدونشهر ، قمصر ، کاشان ، نیاسر ، گلپایگان ، فولادشهر ، مبارکه ، کروکند ، نجف آباد ، نطنز و … می باشد .

بیشتر بخوانید : خرید کاهگل ضدآب تهران

قیمت رنگ کاهگل اصفهان
قیمت رنگ کاهگل اصفهان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امید چهره نگار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129723451
کانال تلگرام: fardad_paint@
اینستاگرام: fardad_paint
پست الکترونیکی: info@fardadrang.ir

مطلب پیشنهادی

خرید کاهرنگ نانو با اجرای آسان

کاهرنگ نانو چیست؟ کاهرنگ نام دیگر کاهگل مصنوعی است. این ماده با پایه پلیمری شباهت …