مرکز فروش رزین اپوکسی تهران با ارسال رایگان در تناژ بالا

اطلاعات فروش رزین اپوکسی تهران، مرغوبیت در کنار خدمات عالی

وقتی صحبت از فروش رزین اپوکسی تهران می­شود منظور رزین­ هایی هستند که به شکل پلیمری از گروه­های عاملی اپوکسی باشند و این گروه­ها در اثر واکنش با یکدیگر به شکل رزین اپوکسی در آمده­اند. ماهیت رزین­ها به بیش از یک جزئی بودن آنهاست به نحوی که فروش رزین اپوکسی به صورت دو جزئی و سه جزئی به فروش می­رسند که یکی از اجزای آن قطعا هاردنر یا سخت کننده است که در مورد رزین­های اپوکسی که هوا خشک نیستند بکار می­رود. در مورد قیمت رزین اپوکسی در مقالات دیگر سایت مطالعه بفرمایید.

هنگام فروش رزین اپوکسی به هواخشک نبودن آنها اشاره شده که منظور این است که پس از استفاده بر روی سطوح مختلف اگر همراه با جزئی مثل هاردنر نباشد در معرض هوا خشک نخواهد شد و به همین دلیل به جزئی مثل هاردنر و نسبت اختلاط صحیح آن نیاز است. دقت داشته باشید که بسته به کاربرد مدنظر شما و نوع رزین اپوکسی نسبت ترکیب یا اختلاط آن با هاردنر متفاوت است به همین دلیل در برخی موارد فروش رزین اپوکسی بدون داشتن هاردنر ترکیب شده و به صورت مجزا به فروش می­رسد.

اطلاعات فروش رزین اپوکسی تهران، مرغوبیت در کنار خدمات عالی
فروش رزین اپوکسی تهران با کاربردهای گسترده

فروش رزین اپوکسی تهران براساس نوع و یا شیوه ­ی خشک شدن

بد نیست بدانیم که فروش رزین اپوکسی تهران براساس فاکتورهای مختلف به دستجات مختلفی تقسیم بندی می­شوند که یکی از آنها شیوه­ی خشک کردن یا خشک شدن آنهاست و این مورد بستگی به محل مورد استفاده و کاربردی که ما از آنها انتظار داریم متفاوت خواهد بود که به انواع زیر تقسیم خواهند شد:

.هوا خشک:

فروش رزین اپوکسی تهران به صورت هوا خشک به جز در مواردی که برای کارهای چوب استفاده شوند صورت نمی­گیرد و همانطور که اشاره کردیم یعنی در مجاورت با هوا خشک می­شوند و همین امر سبب تسریع و پیشروی کارها می­شود.

 • گرما خشک:

در فروش رزین اپوکسی تهران به نوع گرما خشک آن هم اشاره می­کنند که برای خشک شدن و سفت و سخت شدن آنها نیاز به شعله گرفتن دارند.

 • خشک شونده با گاز مخصوص:

در این نوع فروش رزین اپوکسی تهران به مشتریان گوشزد می­شود که برای خشک کردن آن باید از گاز مخصوص استفاده کنید مانند مواقعی که برای زیورآلات و اشیای تزئینی از اشعه­ی فرابنفش استفاده می­کنند تا رزین اپوکسی خریداری شده به سختی مورد نظر بر روی آنها برسد.

فروش رزین اپوکسی تهران براساس نوع و یا شیوه ­ی خشک شدن
فروش رزین اپوکسی تهران در انواع مختلف

میزان بالای فروش رزین اپوکسی تهران به دلیل مزایای گسترده­ ی آن

قطعا همانطور که انتظار داریم و البته بدیهی است می­توان فروش هر محصولی از جمله فروش رزین اپوکسی تهران را با ارائه­ی خدماتی مناسب و عالی بسیار بالا برد به عنوان مثال می­توانیم به ارسال رایگان رزین اپوکسی در تناژ بالا به هر جایی اشاره کنیم.

همچنین از جمله خدماتی که می­توان ارائه کرد مرغوبیت و کیفیت بالا هنگام فروش رزین اپوکسی تهران است تا هنگام استفاده از آنها رضایت بالای مشتری را بتوان کسب کرد چرا که بهترین شیوه­ی تبلیغات همان رضایت بالای مشتریان خواهد بود.

سوای صحبت­های گفته شده از جمله عواملی که در میزان فروش رزین اپوکسی تهران مؤثر هستند مزایا و ویژگی­های این نوع رزین­ اکریلیک که عبارتند از:

 1. در محیط­ کارخانجات و صنایع شیمیایی که خوردگی قطعات و دستگاه­ها در اثر تماس با مواد خورنده (مایعات و گازها) وجود دارند رزین اپوکسی مقاومت بالایی از خود نشان می­دهد
 2. مزیت چسبندگی قوی بر روی سطوح مختلف سبب کاربرد آن بر روی انواع سطوح بدون نیاز به زیرسازی می­شود که همین امر فروش رزین اپوکسی را بالا برده است
 3. در صنایع مختلفی که نیروهای خمشی و فشاری زیادی بر روی ساختارهای مختلف اعمال می­شود استحکام بسیار خوبی دارد
 4. زمان پخت بسیار پایینی دارد و همین ویژگی هزینه­های تولید را کم می­کند
 5. در مواردی که سطح کار بسیار زیاد باشد نیاز به رزینی که در ابعاد مختلف و گسترده پایداری آن کاهش پیدا نکند ضروری است که این ویژگی­ در مورد فروش رزین اپوکسی صادق است
 6. در صنایعی که با برق فشار قوی کار می­کنند و هر لحظه امکان اتصال به زمین و برق گرفتگی وجود دارد قطعا نیاز به کفپوش­هایی است که علاوه بر دارا بودن ویژگی­های فوق نسبت به جریان الکتریسیته نیز عایق باشد تا امنیت جانی کارگران حفظ شود
 7. همیشه در صنایع مختلف شرایط بسیار سخت یا Harsh نیز وجود دارد که فراتر از استانداردهای تعیین شده هستند و لزوم استفاده از قطعات تا کفپوش­ها و لایه­های رنگی مقاوم نسبت به این شرایط وجود دارد و همین امر فروش رزین اپوکسی، مختص این شرایط بالا برده است
 8. یکی از مواردی که کمتر به آن اشاره می­شود بی بو بودن رزین اپوکسی است شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد اما در مواقعی که بحث تعمیرات در محیط کاری پیش می­آید رزین پلی استر و پوشش­های بدون بو امکان انجام تعمیرات و کار را به صورت همزمان فراهم می­کنند تا مزاحمتی برای افراد ایجاد نکند.
میزان بالای فروش رزین اپوکسی تهران به دلیل مزایای گسترده­ ی آن
فروش رزین اپوکسی قابل کاربرد در سطوح مختلف

کاربردهای مختلف فروش رزین اپوکسی تهران

در کنار مزایای گفته شده که هر کدام بیانگر یک نوع کاربرد برای رزین اپوکسی هستند بد نیست در مورد کاربردهای آن نیز بدانیم چرا که قطعا در میزان فروش رزین اپوکسی تهران تأثیرگذار خواهند بود و زمینه­ی فروش آنها را بواسطه­ ی آشنایی صنایع مختلف با آن بالا خواهد برد. صنایعی که بیشتر از همه بابت فروش رزین اپوکسی تهران و خرید آن از این مراکز فروش سود می­برند عبارتند از:

. صنایع رنگ سازی:

در صنایع رنگ سازی مقاومت بالا نسبت به مواد اسیدی، خورنده و عواملی که سبب پوسیدگی سطوح و فلزات می شوند بهترین نوع رزین مورد استفاده است و از این نوع رزین اپوکسی در رنگ آمیزی هواپیماها، اتومبیل­ها و کلیه­ ی لوازم خانگی استفاده­ی گسترده­ای می­شود.

 • کفپوش صنایع گوناگون:

فروش رزین اپوکسی برای ساخت کفپوش صنایع و کارخانجات گوناگون استفاده می­شود تا مقاومت بسیار بالایی نسبت به طیف گسترده­ی فاکتورهای محیطی داشته باشد.

 • صنایع مواد غذایی:

فروش رزین اپوکسی در کارخانجات و صنایع مواد غذایی گوناگون نرخ بسیار بالایی دارد و در سطوح داخلی بسته بندی­های گوناگون مانند قوطی­ های کنسرو استفاده می­شود چون این نوع رزین ویژگی ضد خورندگی داشته و می­تواند مواد غذایی را تا چندین سال در خود نگه دارند و نیاز کمتری به مواد نگهدارنده خواهد بود ضمن اینکه به دلیل دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال خود امکان رشد عوامل میکروبی و بیماری زا نیز وجود نخواهد داشت.

 • خودروسازی:

در صنایع خودروسازی هم می­توان از رنگ کور­ه ­ای مایع استفاده کرد که مقاومت خمشی و ضد سایشی بالایی دارد و هم می­توان اقدام به فروش رزین اپوکسی برای این صنایع نمود چرا که به عنوان یک پوشش خاصیت ضد خورندگی و محافظ قوی نیز دارد.

 • صنایع ورزشی و تفریحی:

کاربرد و فروش رزین اپوکسی تهران در صنایع ورزشی و تفریحی به دو صورت است:

هم می­توان از آنها برای ساخت قطعات ورزشی استفاده کرد مانند چوب اسکی، تجهیزات گلف و غیره و هم به عنوان کفپوش در آنها استفاده کرد چرا که لیز نخوردن، مقاوم بودن در برابر فشارها و ساییدگی بسیار مهم است که رزین­های اپوکسی به خوبی از پس آن بر می­آیند.

کاربردهای مختلف فروش رزین اپوکسی تهران
فروش رزین اپوکسی با قابلیت­های متنوع در صنایع گوناگون

تقسیم بندی و فروش رزین اپوکسی از نوع شفاف

فروش رزین اپوکسی تهران از نوع شفاف نوع دیگر رایج آن در بازار است که برخی از مراکز فروش همه­ی انواع آن را موجود ندارند. فروش رزین اپوکسی تهران در فروشگاه­های ما در هر سه نوع صورت می­پذیرد که شامل:

 1. ویژه­ی زیورآلات: نوع خاصی از رزین اپوکسی شفاف که دارای نسبت 50 به 50 درصد رزین و هاردنر بوده و برای تزئین بدلیجات و زیورآلات استفاده شده و از نوعی اشعه نیز برای سخت شدن آن استفاده می­کنند.
 2. ویژه­ی قطعات قطور و طویل: فروش رزین اپوکسی تهران از نوع شفاف که ویژه­ی قطعات قطور و حجیم باشد بسیار حائز اهمیت است چرا که لازم است این نوع رزین به صورت یکدست و یکپارچه بدون افت ویژگی­های حرارتی و کیفیتی بکار گرفته شود. نسبت بکار رفته­­ی هاردنر و رزین در این نوع، به ترتیب 40 به 60 است.
 3. ویژه­ی نقاشی: جالب است بدانید که نقاشان نیز از فروش رزین اپوکسی تهران استقبال می­کنند چرا که غلظت یا ویسکوزیته­ی آن بالا بوده و روندگی آن بر روی بوم پایین است و نقاش در حین کار بهتر می­تواند حرکت آن را تحت کنترل خود داشته باشد.

فروش رزین اپوکسی تهران با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه

اکنون به طور کامل با مسائل پیرامون فروش رزین اپوکسی تهران و دلیل محبوبیت و فروش گسترده­ی آن آشنا شدید که به طور کلی خدمات ارائه شده، ویژگی­ها یا مزایا و همچنین کاربردهای گسترده­ی آن بسیار تعیین کننده هستند.

 

اما علاوه بر کیفیت بالای تولید و سپس فروش آنها با قیمتی مقرون به صرفه و حتی ارسال رایگان در حجم بالای سفارش لازم است به چند نکته­ی دیگر نیز توجه داشته باشید که قطعا در کیفیت نهایی تأثیرگذار هستند:

 1. نوع اپوکسی: سطوح مختلف مانند چوب رزین اپوکسی مخصوص به خود را دارند و با اینکه در عمل می­توان انواع رزین­ها را به جای یکدیگر استفاده کرد اما همین کار از کیفیت و شفافیت نهایی کار به شدت خواهد کاست.
 2. نوع و درصد اختلاط هاردنر: هنگام فروش رزین اپوکسی تهران به خریداران میزان و یا نسبت ترکیب (اختلاط) آنها را با هاردنر یا فعال کننده یادآور می­شویم هر چند که بر روی بسته بندی محصولات نیز درج شده است. قطعا برهم ریختن این تناسب کیفیت را تغییر خواهد داد و این تناسب برای هر شرکتی متفاوت است.
 3. شبکه شدن: نحوه­ ی تولید و اتصال شبکه­ای اجزا و گروه­های عاملی رزین اپوکسی در پایداری و مقاومت آن بسیار تأثیرگذار است.

نرخ بالای فروش رزین اپوکسی بخاطر کیفیت بالا، قیمت مقرون به صرفه، کاربردهای گسترده و ویژگی­های منحصر بفرد آن است که توسط کارخانجات تولیدی مختلف روانه­ی بازار شده و به دست مصرف کنندگان می­رسد که قطعا رضایت آنها را در پی خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

شماره تماس مدیر فروش: 09129723451

شماره تماس دفتر: 02128423451

اینستاگرام: fardad_paint

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

شماره واتساپ و سایر پیام رسان ها: 09129723451

فروش رزین اپوکسی تهران با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه
فروش رزین اپوکسی با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما