مرکز خرید و فروش انواع رنگ
خانه / کاهگل مصنوعی / کاهگل زنجان کاملا ضد آب و قابل شستشو

کاهگل زنجان کاملا ضد آب و قابل شستشو

چرا کاهگل زنجان دارای فروش بالایی است؟

برای خرید هر محصولی ابتدا به خصوصیات آن توجه می شود و  کاربردی که در ساختمان خواهد‌‌‌‌داشت. پوشش هایی برای  ساختمان در نظر گرفته می شود که علاوه بر زیبایی به جنس و استحکام آن نیز توجه می شود. کاهگل زنجان نام ماده ای است که به دلیل ظاهر بسیار شبیه که به کاهگل های سنتی دارد با این نام شناخته می شود. کاهگل زنجان ماده ای ملاتی شکل است و  جنس بسیار محکمی دارد و بعد‌‌‌‌‌از قرار گیری بر روی ساختمان از مواد زیرین آن محافظت می کند. کاهگل زنجان دارای یک خصوصیت ویژه است و آن هم عایق بودن در برابر آب می باشد.

زمانی که ماده‌ای را به عنوان پوشش نهایی بر روی ساختمان ها استفاده می کنند، باید دارای خاصیت محافظتی نیز باشد. اگر کاهگل های سنتی را با مواد امروزی مقایسه کنیم، می توان به برخی از نقاط ضعف آنها اشاره نمود به این صورت که کاهگل سنتی از خاک و آب تشکیل شده که جنس محکم و مقاومی را ایجاد نمی کند و به همین دلیل است که ساختمان های قدیمی تخریب می شوند و باید مجددا اصلاح شوند.

کاهگل زنجان در برابر رطوبت مانند عایق عمل می کند و این ویژگی موجب فروش بسیار زیاد آن شده است زیرا این ماده توانایی جلوگیری از نفوذ آب به داخل ساختمان را دارد. زمانی که از این ماده استفاده می شود در واقع از ساختمان مراقبت می شود و اگر در برابر باران قرار بگیرد بعد از گذشت زمان تخریب نخواهد شد.

عایق رطوبت بودن از ویژگی های بسیار مهم کاهگل زنجان است و با استفاده از این پوشش می توان آلودگی های ساختمان را با شستشو پاک نمود بدون اینکه به بافت ساختمان آسیب وارد شود.

بیشتر بخوانید : کاهگل مصنوعی اهواز ارسال مستقیم از کارخانه

خرید کاهگل زنجان
خرید کاهگل زنجان

کاهگل زنجان نیاز به آماده سازی ندارد

این ماده در کارخانه های صنعتی تولید می شود و قبل از اینکه برای پوشش مورد استفاده قرار بگیرد نیازی به آماده سازی ندارد. در کارخانه های صنعتی این ماده تولید شده و  تمام مراحل آماده سازی برای تولید کاهگل زنجان صورت گرفته است و صرفا باید این ماده خمیری شکل بر روی  ساختمان قرار بگیرد و نیازی به عملیات آماده سازی نخواهد داشت و با قرار گرفتن بر روی سطح لایه محکمی  ایجاد خواهد شد. برای اینکه این ماده بر روی سطوح قرار داده شود، نیاز به ابزار پیچیده ای ندارد و کار کردن با آن ساده است. در مدت زمان کوتاهی می توانید این ماده را بر روی دیوار نصب کنید و این از ویژگی های مهم کاهگل صنعتی زنجان است. این ماده در شرایط کاملا استاندارد و با بهترین مواد اولیه تولید می گردد و به همین دلیل دارای مقاومت بالایی است و برای سال های طولانی سالم و بدون خرابی  باقی می ماند. به دلیل تجربیات مصرف کنندگان از این ماده خرید این محصول در سال های گذشته افزایش یافته است.

بیشتر بخوانید : رنگ کاهگل بوشهر کاملا ضدآب و قابل شستشو

فروش کاهگل زنجان
فروش کاهگل زنجان

نگران شستشوی دیوارهای کثیف نباشید

اگر از پوششی مانند کاهگل زنجان استفاده کنید در واقع لایه ای پلیمری را روی ساختمان قرار داده اید که قابل شستشو نیز می باشد. اگر در شهرهایی آلوده زندگی کنید و یا در کارخانه هایی که‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آلودگی های شدید دارد فعالیت نمایید، مشاهده خواهید نمود که نمای ساختمان به سرعت کثیف خواهد شد و اگر ماده ای در ساختمان استفاده شود که قابلیت شستشو نداشته باشد باید دوباره پوشش جدیدی را برای آن ایجاد نمود ولی کاهگل زنجان به راحتی شسته می شود و از مواد شوینده نیز می توان برای نظافت استفاده نمود.

علت فروش بالای این  ماده پوششی مزیت های بیشمار آن می باشد به صورتی که علاوه بر قابلیت شستشو و عایق بودن در برابر مواد شیمیایی و حرارت نیز مقاوم هستند و می توان آن را یک لایه محافظ قوی در نظر گرفت که سال های طولانی بر روی ساختمان باقی می مانند.

کاهگل زنجان همچنین قابل ارسال به تمام شهرستان های استان زنجان از جمله : طارم ، ماهنشان ، سلطانیه ، ایجرود ، ابهر ، خرمدره ، خدابنده و… می باشد .

بیشتر بخوانید : خرید کاهگل ضدآب شیراز مستقیم از کارخانه

قیمت کاهگل زنجان
قیمت کاهگل زنجان
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امید چهره نگار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129723451
کانال تلگرام: fardad_paint@
اینستاگرام: fardad_paint
پست الکترونیکی: info@fardadrang.ir

مطلب پیشنهادی

فروش کاهگل دیلم ارسال مستقیم از کارخانه

کاهگل دیلم را چگونه بر روی دیوار اجرا کنیم؟ سالهاست که از کاهگل های سنتی …