فروش رنگ آکریلیک ضد آب و ارسال به سراسر کشور

شناخت رنگ آکریلیک

شناخت رنگ آکریلیک به شما کمک می­کند که بتوانید فروشگاه مناسب برای فروش رنگ آکریلیک را بیابید و خرید محصولات با کیفیت را به وسیله­ ی آن انجام دهید، در این مقاله ابتدا به بیان مطالبی می­پردازیم تا بتوانید نسبت به رنگ آکریلیک شناخت پیدا کنید و سپس به بیان مزایا و معایب این رنگ می­پردازیم.

یکی از انواع رنگ­های موجود در بازار می­باشد و حل شدن آن در آب و یا مواد نفتی انجام می­گیرد، این رنگ توانسته موقعیت خود تا جایی ارتقاء دهد که جایگزین رنگ روغن شود. کاربردی وسیع داشته و در استفاده از آن محدودیتی ندارید، در رنگ آمیزی ساختمان، انواع سبک­های نقاشی، رنگ آمیزی خودرو و… نیز مورد استفاده قرار می­گیرد. به دلیل کاربرد وسیع آن اهمیت زیادی پیدا کرده و شما می­توانید انتخاب رنگ را از شرکت­هایی که فروش رنگ آکریلیک را به صورت انحصاری در دست دارند، انجام دهید.

هنگامی که به مراکز فروش رنگ آکریلیک مراجعه می­کنید ممکن است آن را با رنگ روغن اشتباه بگیرید، چرا که ظاهری شبیه به هم دارند، اما باید توجه داشت که رنگ روغن دیرتر خشک می­شود، دارای تنوع کمتری است و قابلیت تغییر نداشته و همچنین با طبیعت سازگاری ندارند. اما رنگ آکریلیک دارای مزیت­های بیشتری نسبت به رنگ روغن بوده و به همین علت است که هنرمندان و نقاشان ترجیح می­دهند که این رنگ را در اولویت خود قرار دهند. در مورد قیمت رنگ اکریلیک فرداد در سایر مقالات سایت صحبت به میان آمده است.

هنگامی که خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک را انجام دادید، دقت نمایید که بهترین زمان برای مصرف این رنگ 30 ماه پس از تاریخ تولید آن می­باشد. در هنگام مصرف بهتر است غلظت مناسب از رنگ را با 25 درصد آب برای استفاده مخلوط نمایید با بتوانید بهترین کیفیت از رنگ را به همراه غلظت و سطح پوشش مناسب، داشته باشید. هنگام خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک، یک غلتک مناسب نیز خریداری نمایید، چرا که استفاده از غلتک برای این رنگ بسیار مناسب است و استفاده از قلم مو کمی کار را دشوار می­کند، چرا که اگر دقت کافی را نداشته باشید، رد آن بر روی سطح بر جای می­ماند، اگر می­خواهید سطحی را چندین بار رنگ آمیزی کنید بهتر است 2 تا 4 ساعت از زمان خشک شدن آن گذشته باشد تا بتوانید به درستی کار را انجام دهید.

 

فروش رنگ آکریلیک
خرید رنگ از مراکز فروش رنگ آکریلیک با تنوع رنگی فراوان

 

مزایای استفاده از رنگ آکریلیک

رنگ آکریلیک دارای مزایای متنوعی است که لازم است در هنگام خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک در نظر داشته باشید و یا اگر شناختی نسبت به این رنگ ندارید، نسبت به آن آگاهی پیدا کنید:

 • 1. ضد آب بوده و مانند رنگ روغن می­تواند نسبت به آب نفوذ نداشته باشد، به همین دلیل نیز می­توانید شستشوی آن را به سادگی انجام دهید. توجه داشته باشید که اگر می­خواهید سطحی که دارای این رنگ است را شستشو دهید، بهتر است یک هفته از رنگ آن گذشته باشد تا به صورت کامل خشک شده باشد.
 • 2. دوام و ماندگاری بالایی داشته و مانند رنگ پلاستیک زود از بین نمی­رود و همچنین میزان درخشنده بودن آن از رنگ پلاستیک بیشتر است.
 • 3. غلظت آن بالا بوده و می­توانید تا هر نسبتی که بخواهید آن را رقیق کنید و خرید آن از مراکز فروش رنگ آکریلیک از این بابت بسیار مقرون به صرفه است. توجه داشته باشید که انواع تیوپی آن بالاترین غلظت را دارد.
 • 4. استفاده از آن بسیار راحت است چرا که حلال­های آن استفاده را راحت ساخته­ اند.
 • 5. در برابر نور خورشید مقاوم است و تغییر رنگ نمی­دهد و همچنین مانند رنگ­های دیگر، بوی بدی ندارد و اگر می­خواهید رنگ آمیزی را به کودکان نیز آموزش دهید، به سادگی امکان پذیر است و عوارضی مانند ایجاد حساسیت یا بروز آلرژی را در پی ندارد.
 • 6. در صورت ایجاد ترک بر روی سطح کار خود، می­توانید به راحتی آن را ترمیم کنید.
 • 7. انعطاف پذیری بالایی داشته و می­توانید آن را برای تمامی سطوح مورد استفاده قرار دهید، سطوحی از قبیل آجر، گچ، فلز، کناف، بتن، سفال، شیشه، پارچه، آسفالت، بوم، خودرو و… به کار ببرید و البته لازم است که بر روی هر سطحی آماده سازی لازم را قبل از اجرا انجام دهید. مثلا اگر نیاز به ضد زنگ است، ضد زنگ آن را از قبل بزنید تا خشک شود و یا اگر سطحی دارای رطوبت است بهتر است شرایط را برای خشک شدن سطح فراهم کنید و سپس رنگ آمیزی آن را انجام دهید.
 • 8. در مدت زمان 20 دقیقه خشک می­شود و می­توانید آن را مورد استفاده قرار دهید، در هنگام کار با این رنگ باید سرعت عمل خود را بالا ببرید. عموما افرادی که به صورت مداوم با رنگ روغن کار می­کنند زمان زیادی لازم است که بتوانند سرعت عمل خود را افزایش دهند.
 • 9. دارای اثر پوشانندگی مناسبی است و می­تواند به راحتی بر روی رنگی دیگر قرار گرفته و اثر آن را به صورت کامل خنثی کند.
 • 10. در هنگام خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک در نظر داشته باشید که نوع رنگ در سطوح داخلی با سطوح خارجی متفاوت است و باید این موضوع را در هنگام خرید بازگو کنید، چرا که سطوح خارجی در تماس بیشتری با هوا بوده و لازم است که کیفیت و نوع مواد شیمیایی تشکیل دهنده ­ی آن اندکی متفاوت باشد.

اگر هر سوالی راجع به مزیت­های استفاده از آن، کاربری آن برای سطح مورد نظر، خرید غلظت مناسب برای کار بر روی سطوح و… دارید، می­توانید با مرکز پشتیبانی و فروش رنگ آکریلیک گروه رنگ فرداد تماس حاصل نمایید تا مشاوران مرکز فروش رنگ آکریلیک بتوانند شما را راهنمایی کنند.

فروش رنگ آکریلیک
مزایای استفاده از رنگ باکیفیت که حاصل خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک است

 

معایب استفاده از رنگ آکریلیک

برای آگاهی داشتن از معایب این رنگ در هنگام خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک لازم است این نکات را به خاطر داشته باشید:

 • براق بودن آن نسبت به رنگ روغن کم­تر است در نتیجه بازتاب نور کمتری از سطح دارد.
 • به دلیل این که در عرض 20 دقیقه خشک می­شود ممکن است برخی لکه ­ها همچنان بر روی آن باقی بماند که باید آن محل را رنگ آمیزی نمایید.
 • قابلیت شستشو دارد، اما شستشوی آن مانند رنگ روغن به صورت 100 درصدی نیست، به طور مثال نمی­توانید به مدت یک ساعت بر روی آن بریزید اما می­توانید یک لیوان آب بر روی دیوار ریخته و تمیز کردن آن را انجام دهید.
 • پس از گذشت زمان ممکن است دچار اندکی تغییر رنگ شده و 1 تا 3 درجه کدر شود.

آگاهی داشتن از این معایب در هنگام خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک به شما کمک می­کند که معایب را به عنوان بی­ کیفیت بودن رنگ اطلاق نکنید و همچنین انتظارات درستی را در هنگام خرید از مراکز فروش رنگ آکریلیک داشته باشید.

 

فروش رنگ آکریلیک و نحوه­ ی دریافت آن

فروش رنگ آکریلیک در شرکت­های خارجی و داخلی انجام می­شود و در انحصار یک شرکت خاص قرار ندارند، این رنگ­ها پس از تولید توسط شرکت­ها و مغازه ­ها در بازار عرضه می­شود، گروه رنگ فرداد یکی از این مراکز معتبر فروش رنگ آکریلیک بوده که کار خود را به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت به مشتریان خود انجام می­دهد. فروش رنگ آکریلیک در تمامی برندها، انواع اشکال تیوپی، گالنی، قوطی و… و همچنین محصولات خارجی و داخلی سبب شده که بتوانید خرید خود را در هر حالتی انجام دهید، تنوع برای فروش این رنگ نیز سبب می­شود که طرفداران آن بیش از پیش به خرید آن روی بیاورند.

پیشرفت علم و شرایط کنونی حاکم بر جامعه، به صورتی است که می­توانید برای خرید خود به سایت­های فروشگاهی که فروش رنگ آکریلیک را انجام می­دهند، سر بزنید و آن­ها را با یکدیگر مقایسه کنید، توجه داشته باشید که سایت انتخابی شما دارای نشان اعتماد باشد و همچنین امکان ارسال آن برایشان مقدور باشد، بنابراین پیش از این که خرید خود را انجام دهید، لازم است این نکات را رعایت نمایید.

با توجه به مزایای یاد شده و افزایش استفاده کنندگان و طرفداران، گروه رنگ فرداد این امکان را برای فروش رنگ آکریلیک برای مشتریان خود ایجاد کرده است تا بتوانند رنگ مورد نظر خود را در سایت فروشگاهی انتخاب نموده و در اسرع وقت آن را تحویل بگیرند، بدین صورت که فروش رنگ آکریلیک به سراسر کشور امکان­پذیر است.

 

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

فروش رنگ آکریلیک
خرید رنگ از مراکز فروش رنگ آکریلیک

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما