خرید رزین براق کننده سنگ تراورتن

آیا تاکنون به استفاده از رزین براق کننده سنگ تراورتن اندیشیده‌اید؟ این سنگ‌ها از جمله سنگ‌های پرکاربرد در صنایع مختلف به شمار می‌روند. این سنگ‌ها به جهت برخورداری از مزایای فوق العاده، به عنوان یکی از محبوب‌ترین محصولات در ساختمان‌های مسکونی، موارد صنعتی، آثار تاریخی و غیره به خواهند بود. امروزه با وجود رزین‌های براق کننده، شاهد افزایش جذابیت ظاهری این نوع از سنگ‌ها بلکه شاهد افزایش عمر و ماندگاری آنها نیز خواهیم بود.

رزین‌های براق کننده سنگ تراورتن با برخورداری از انعطاف پذیری بالا می‌توانند: (سطح این نوع سنگها را  پوشش داده و نقش به سزایی در افزایش کیفیت آنها داشته باشند.) حتما شما هم در بسیاری از سازه‌ها و بناهای ساختمانی شاهد جذابیت ظاهری این نوع از سنگ‌ها بوده‌اید. این سنگ‌های ساختمانی قابلیت استفاده در بخش‌های متفاوت تولیدی را در بر خواهند داشت. هدف از استفاده از این سنگ‌ها، افزایش زیبایی ظاهری بنا و همچنین مقاومت و کیفیت آنها است.

بیشتر بخوانید: قیمت رزین براق کننده سنگ گرانیت

رزین سنگ جلا دهنده
رزین سنگ براق کننده ضد آب

چرایی استفاده از رزین براق کننده سنگ تراورتن

رزین براق کننده سنگ تراورتن در بر دارنده‌ی مزایای بسیار زیادی می‌باشد. این نوع از محصولات می‌توانند به بهترین نحو سطح مورد نظر را پوشش داده و کیفیت آن را افزایش دهند. از جمله مزایای استفاده از این محصولات، عبارتند:

 1. با استفاده از رزین‌های مناسب برای سنگ تراورتن، می‌توان جذابیت و درخشندگی آن را افزایش داد. این لایه‌ی پوششی می‌تواند جذابیت ظاهری آن را چندین برابر نماید. بنابراین استفاده از آن بسیار کاربردی خواهد بود.
 2. رزین‌ براق کننده سنگ تراورتن، علاوه بر افزایش درخشندگی و زیبایی سنگ تراورتن، بر روی افزایش مقاومت آن نیز موثر خواهد بود. به طوری که مقاومت آن را در برابر: اشعه ماوراء بنفش، نم و رطوبت، آلودگی و … نیز افزایش خواهد داد.
 3. با افزایش مقاومت سنگ تراورتن در برابر عوامل مختلف از جمله: نم و رطوبت، می‌توان شاهد افزایش طول عمر و ماندگاری بلند مدت آنها نیز بود. این محصولات بر روی ماندگاری بلند مدت سنگ تراورتن نیز بسیار تاثیرگذار خواهند بود.
 4. از دیگر مزایای آن می‌توان به افزایش موارد استفاده و سهولت در بهره برداری از رزین‌ها اشاره نمود. رزین‌های مورد نظر برای سنگ تراورتن از انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند. بنابراین انتخاب آنها برای پوشش سطح مورد نظر، بسیار هوشمندانه خواهد بود.

بیشتر بخوانید: رزین سنگ مات نانو

قیمت رزین سنگ تراورتن
اجرای رزین سنگ تراورتن

موارد استفاده

آیا می‌دانید موارد استفاده از رزین براق کننده سنگ تراورتن چیست؟! همانطور که پش‌تر نیز اشاره کردیم، از سنگ تراورتن در بسیاری از سطوح مختلف بهره برداری می‌شود. از جمله موارد استفاده از سنگ‌های تراورتن، می‌توان به:

 • کفپوش‌ها
 • دیوارها
 • نمای ساختمان
 • ساخت میز آشپزخانه
 • ساخت میز پذیرایی
 • ساخت میز ناهار خوری
 • ساخت روشویی دستشویی
 • ساخت محفظه‌های دوش
 • پوشش دیوارهای سونا و جکوزی
 • پوشش دیوارهای استخر

و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. لازم به ذکر است که برای افزایش ماندگاری و کیفیت این محصولات، استفاده از رزین‌ها بسیار هوشمندانه می‌باشد. بنابراین در بسیاری از مکان‌ها که شاهد نم و رطوبت قابل توجهی هستیم، می‌توان از رزین‌ها بهره برداری کرد. رزین‌ها می‌توانند طول عمر این سنگ‌ها را افزایش داده و نقش بسزایی بر روی کیفیت و کاربرد آنها داشته باشند. به بیان دیگر با استفاده از رزین‌ها، می‌توان شاهد افزایش موارد استفاده از سنگ‌های تراورتن نیز بود.

رزین سنگ ضد آب
رزین ستگ تراورتن براق کننده و ضد آب کننده

نحوه بهره برداری از رزین براق کننده سنگ تراورتن

در نظر داشته باشید که برای بهره برداری از رزین براق کننده سنگ تراورتن باید به برخی از نکات و المان‌های مهم توجه نمایید. این نکات و المان‌ها می‌توانند بر روی بهره برداری از رزین‌ها بسیار موثر باشند. از جمله آنها عبارتند از:

 • نوع رزین: در نظر گرفتن نوع رزین برای سنگ تراورتن بسیار مهم است. رزین‌ها از انواع مختلفی برخوردار هستند که با توجه به نوع سطح مورد نظر، انتخاب می‌شوند. رزین‌ها دارای حلال‌های مختلفی نیز خواهند بود. برای بهره برداری مطلوب از این مواد، بهتر است از مشاوره‌های افراد متخصص، استفاده کرد.
 • انعطاف پذیری رزین: از دیگر عوامل تاثیر گذار بر روی بهره برداری از این محصولات، توجه به انعطاف پذیری آنها است. بهتر است محصولی را خریداری نمایید که از انعطاف پذیری مناسبی برخوردار باشد. در این صورت به راحتی تمامی خلل و فرج‌ها را پوشش داده و نقش مهمی در افزایش کیفیت آنها خواهند داشت.
 • نحوه بهره برداری: نحوه و میزان استفاده از رزین براق کننده سنگ تراورتن با توجه به نوع سنگ، متراژ مورد استفاده و … تعیین خواهد شد. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به تهیه رزین‌ها، به تمامی این فاکتورهای مهم توجه کنید.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما