خرید رنگ اکریلیک ارزان با کیفیت

کاربردهای متفاوت رنگ اکریلیک

خرید رنگ اکریلیک ارزان هنگام شروع کار ممکن است دلهره آور به نظر برسد، زیرا مارک ها، مدل ها و انواع مختلفی از غلظت های آن در بازار وجود دارد که می توانید انتخاب کنید … اما نترسید، ما به شما کمک می کنم تا پیچ و خم آن را بشناسید و رنگ روغنی آکریلیک متناسب با نیاز و بودجه خود را به راحتی پیدا کنید.

همینطور در مورد قیمت رنگ اکریلیک و راههای شناخت آن مطالبی نوشته ایم که در مقالات دیگر سایت می توانید به آن مراجعه کنید.

خرید رنگ اکریلیک ارزان
مراکز خرید رنگ اکریلیک ارزان

 

قبل از شروع کار بهتر است بدانید که انتخاب و خرید رنگ اکریلیک ارزان یک تجربه شخصی است، زیرا به سبک هنری که شما ترجیح می دهید و تکنیک های خاص نقاشی که بکار می رود بستگی دارد. ما به شما در این مطلب کمک می کنم یک انتخاب آگاهانه داشته باشید.

اما در این راه شما باید واقعاً نقاشی ساختمان، خودرو، نقاشی‌های روی بوم، روی پارچه و هر کجا که رنگ اکریلیک قابلیت استفاده دارد را شروع کنید! با کسب تجربه در این کار، می فهمید که بهترین مارک ها کدامند و برای خرید رنگ اکریلیک ارزان به کجا مراجعه کنید.

سایر مقالات در این مورد:

فروش رنگ آکریلیک ضد آب در سراسر کشور

پس بیایید این کار را شروع کنیم! هنگام خرید رنگ اکریلیک ارزان باید فاکتورهای زیر را در نظر بگیرید: کیفیت، رنگ، ماندگاری، ویسکوزیته، غلظت رنگ، زمان خشک شدن و مارک های مختلف. تا رنگی که خرید می کنید متناسب با نیاز شما باشد.

کیفیت: شما می توانید رنگ اکریلیک را در دو کلاس تهیه کنید: مبتدی و حرفه ای. نقاشی های با کیفیت هنرمندان که گاهی به آنها حرفه ای می گویند در طیف گسترده ای از رنگ نسوز قرار می گیرند، این نوع رنگ اکریلیک تمرکز بالایی از رنگدانه های ریز خاک دارد و دارای رتبه های ماندگاری بالایی نیز است.

رنگ هایی که در کلاس مبتدی قرار می گیرند نسبت به کلاس های حرفه ای ارزان تر هستند که برای خرید رنگ اکریلیک ارزان می توانید روی این نوع از رنگ حساب کنید.

اما تجارت و خرید رنگ اکریلیک ارزان تر می تواند قدرت رنگ را تضعیف کند. تفاوت بین این دو فقط در نحوه ساخت آنها نیست – غالباً توجه می شود که رنگ های به کار برده شده در ساختمان و هر کار دیگری مانند پارچه، سفال، شیشه و … پر جنب و جوش تر و دارای یکنواختی نرم تر باشد که باعث می شود ترکیب و لایه بندی آنها راحت تر شود.

اگر مبتدی هستید و بودجه کمتری برای خرید رنگ اکریلیک ارزان دارید، خوب است که از رنگ با کیفیت پایین تر استفاده کنید، اما این کار ممکن است کار شما را با خطر روبرو سازد، اما توصیه می کنیم وقتی شروع به تولید آثار هنری می کنید که به حفظ آنها اهمیت می دهید، از رنگ های حرفه ای موجود در بازار استفاده کنید که غلظت بالایی دارند و کیفیت آنها فوق العاده بالا است (به خصوص اگر قصد فروش خانه را داشته باشید).

مهمترین کاربرد های رنگ اکریلیک عبارت است از:

 • استفاده در رنگ کردن جدول‌‌ها وبلوارها
 • استفاده در نقاشی‌های روی بوم
 • نقاشی روی شیشه
 • استفاده از نقاشی روی شیشه در صنعت ساختمان سازی
 • استفاده به‌ جای آبرنگ
 • ترسیم انواع نقاشی
 • استفاده در صنعت خودرو سازی
 •  سفال
 • استفاده روی نقاشی پارچه که از رنگ اکریلیک پارچه استفاده می‌شود
 • و … .
خرید رنگ اکریلیک ارزان
بهترین مراکز خرید رنگ اکریلیک ارزان

 

نکاتی در مورد استفاده از رنگ اکریلیک

نکات بسیار مهمی وجود دارد که بهتر است قبل از شروع به کار با رنگ اکریلیک به آنها خوب توجه کنید، اول این که سطحی که می‌خواهید بر روی آن رنگ اکریلیک استفاده کنید باید حتما تمیز و بدن هیچ گونه خاک و گردی باشد. برای همین بهتر است قبل از رنگ کردن با اکریلیک سطح مورد نظر را به خوبی تمیز کنید؛ و نیز باید سطح مورد نظر در زمان رنگ شدن کاملا خشک شود و هیچ گونه رطوبتی بر روی آن باقی نماند. همچنین موقع خرید رنگ اکریلیک ارزان به نوع رنگ نیز توجه کنید و راهنمای آن را قبل از استفاده مطالعه کنید.

همچنین در مورد استفاده از رنگ اکریلیک بهتر است، اگر بر روی سطحی که می‌خواهید رنگ اکریلیک را بر روی آن استفاده کنید، از قبل رنگی وجود دارد حتما قبل از رنگ کردن از پرایمر استفاده بکنید؛ و موقع خرید رنگ اکریلیک ارزان برای رنگ آمیزی از غلطک استفاده بکنید.

معمولا نقاشان حرفه ای با توجه به محل رنگ کاری، رنگ اکریلیک را چند بار بر روی سطوح می کشند؛ و برای هر بار رنگ کردن بین ۲ تا ۳ ساعت به رنگ زمان بدهید تا به طور کامل خشک شود. البته ناگفته نماند که زمان خشک شدن لایه اولیه رنگ اکریلیک حدود ۱ ساعت طول می کشد، ولی متخصصان در این زمینه توصیه می کنند تا ۲ ساعت بعد از آن رنگی روی آن کشیده نشود.

مهمترین نکته در زمان خرید رنگ اکریلیک ارزان توجه به کیفیت آن است، یعنی هر اندازه کیفیت رنگ بیشتر باشد قیمت آن نیز گرانتر خواهد بود؛ و نیز ماندگاری رنگ تاثیر زیادی بر قیمت رنگ اکریلیک خواهد داشت، ماندگاری که اغلب به آن سبکی بودن گفته می شود، به توانایی رنگدانه در رنگ اپوکسی برای مقاومت در برابر محو تدریجی هنگام قرار گرفتن در معرض نور اشاره دارد. رنگدانه هایی که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اکثر رنگ های اکریلیک نسبت به روغن ها یا آبرنگ ها از میزان ماندگاری بسیار بالاتری برخوردارند که می تواند دلیل خوبی برای خرید رنگ اکریلیک ارزان برای خریداران باشد.

خرید رنگ اکریلیک
رنگ اکریلیک

 

بررسی انواع رنگ اکریلیک موجود در بازار

همانطوری که گفته شد بهتر است برای خرید رنگ اکریلیک ارزان قبل از خرید انواع و مدل های آن را بشناسید و بعد تصمیم نهایی خود را برای خرید بگیرید. رنگ اکریلیک در تنوع بسیار برای مصرف کنندگان به فروش می رسد. رنگ‌های اکریل از نظر رنگ تنوع بسیار زیادی دارند و در دو نوع براق و مات برای مصرف کنندگان عرضه می شوند.

معمولا رنگ اکریلیک با توجه به کاربرد و موارد استفاده در ابعاد و اندازه و مقدار گوناگونی در بازار یافت می‌شوند. این محصول بعد از عمل آوری در کارخانه یا کارگاه به صورت بسته‌ بندی‌های قوطی، تیوبی و بطری برای مشتریان به بازار عرضه می شود که مصرف کنندگان برای خرید رنگ اکریلیک ارزان می توانند به این مراکز مراجعه کنند.

 

ناگفته نماند بیشترین تنوع موجود در رنگ اکریلیک مربوط به هنر است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رنگ اکریلیک رپین
 • رنگ اکریلیک وستا
 • رنگ اکریلیک سوادکو

معمولا برای رنگ‌ آمیزی واحدهای مسکونی از رنگ‌های بزرگ لیتری به صورت عمده استفاده می کنند تا برای کارفرمایان به صرفه تر باشد. برای خرید رنگ اکریلیک ارزان همچنین می توانید به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه سازنده سفارش دهید.

نکته ای که در هنگام کار با رنگ اکریلیک باید به آن توجه کنید، ترکیب رنگ است. برای رنگ آمیزی سطوح با رنگ اکریلیک آن را باید با آب ترکیب کنید. مقدار آب ترکیب شده با رنگ اکریلیک نسبت به کل رنگ محاسبه می‌شود و حدود ۱۵ تا ۲۵ درصد رنگ  باید به آن آب اضافه کرد.

خرید رنگ اکریلیک ارزان
خرید رنگ اکریلیک ارزان

 

مراکز خرید رنگ اکریلیک ارزان در کشور

خرید رنگ اکریلیک ارزان به صورت اینترنتی، خریدی است که از طریق فروشگاه‌های اینترنتی انجام می‌شود. این روش خرید، نوعی از تجارت الکترونیک است که این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که بدون مراجعه حضوری و فیزیکی مستقیما به رنگ فروشی از طریق مرورگر در اینترنت انواع مدل رنگ اکریلیک مورد نیاز خود را تهیه کنید.

با پیشرفتی که در این عرصه اتفاق افتاده شما به راحتی می توانید برای خرید رنگ اکریلیک ارزان به صورت اینترنتی در ایران اقدام کنید. بدون این که بخواهید به صورت فیزیکی به بازار پوشاک مراجعه کنید در خانه خرید خود را انجام دهید. فروشگاه های متعددی در زمینه فروش رنگ اکریلیک در کشورمان فعالیت می کنند که شما می توانید به راحتی و با کمترین میزان هزینه رنگ مورد نظرتان را خریداری کنید.

مهمترین مزایای خرید رنگ اکریلیک ارزان به صورت اینترنتی این است که باعث صرفه جویی در وقت می شود. به این ترتیب شما زمان بیشتری را برای انجام فعالیت های دیگران در اختیار دارید. همچنین شما تنوع بیشتری برای خرید در این فضا دارید و تمام گزینه های خود را می تونید در نظر بگیرید و بعد اقدام به سفارش رنگ اکریلیک کنید. شما می توانید به معنای واقعی کلمه در هر نقطه از جهان که هستید خرید کنید.

 

خرید رنگ اکریلیک ارزان

خرید رنگ اکریلیک ارزان

 

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

شماره تماس مدیر فروش: 09129723451

شماره تماس دفتر: 02128423451

اینستاگرام: fardad_paint

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

شماره واتساپ و سایر پیام رسان ها: 09129723451

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما