رزین سنگ آنتیک بهترین انتخاب برای نما

سالهاست که شاهد محبوبیت بیش از پیش رزین سنگ آنتیک در صنعت ساخت و ساز هستیم. این سنگ‌ها با برخورداری از خصوصیات بی‌نظیر و مزایای فوق العاده‌، سالهاست که بهترین گزینه برای خانه‌سازی به شمار می‌روند. این محصولات در بر دارنده‌ی بسیاری از خصوصیات و ویژگی‌های شایسته و تکرار نشدنی از قبیل:

 • زیبایی ظاهری خارق العاده
 • کیفیت بسیار بالا در متریال تولیدی
 • مقاومت در برابر عوامل مختلف
 • کاربرد و موارد استفاده‌ی گسترده

هستند که سبب تمایز آنها با بسیاری از محصولات دیگر شده است. این محصولات با برخورداری از مقاومت بالا در برابر تغییرات دمایی، یک انتخاب صحیح و ایده‌آل برای بسیاری از صنایع مختلف، شناخته شده‌اند. تا جایی که به عنوان بهترین گزینه برای نمای ساختمان‌ها، شناخته شده است.

بیشتر بخوانید: قیمت رزین سنگ نانو

رزین سنگ نانو
اجرای رزین سنگ آنتیک

چرا رزین سنگ آنتیک بهترین انتخاب برای نما است؟

رزین سنگ آنتیک از متریال مرغوب و باکیفیتی تولید شده است. متریال بی‌نظیر به کار برده شده در تولید این رزین‌ها، ویژگی‌های خارق العاده‌ای را برای این سنگ‌ها در بر داشته است. بنابراین این سنگ‌‎ها نه تنها از زیبایی چشم نواز و خیره کننده‌ای برخوردار هستند، بلکه دارای کیفیت بی‌نظیری نیز خواهند بود. اگر بخواهیم به چرایی استفاده از این محصولات برای نما اشاره کنیم، می‌توان موارد بسیار زیادی را مد نظر قرار داد. از جمله برخی از این المان‌های مهم، عبارتند از:

برخورداری از درخشندگی و جذابیت چشم نواز

یکی از دلایل بسیار مهم برای محبوبیت رزین سنگ نانو، برخورداری از براقیت و شفافیت چشم نواز است. زیبایی بصری از جمله المان‌های شایسته برای محبوبیت یک نما به شمار می‌رود. همانطور که در صنعت ساختمان سازی شاهد هستید، در بسیاری از نماها از متدها و متریال‌های خاص جهت جلب توجه بهره برداری شده است. اما چه محصولی بهتر از رزین سنگ می‌تواند نظرها را به سمت خود جلب نماید؟!؟

فرمول تولید این محصولات با توجه به فناوری‌ها و دانش‌های نوین است. بنابراین با بهره برداری از نکات کلیدی و استفاده از متدهای خلاقانه‌ی فرموله نمودن این محصول، شاهد ایجاد شفافیت و درخشندگی هستیم.

قابلیت اجرای بسیار ساده رزین سنگ آنتیک

از دیگر ویژگی‌ها و خصوصیات بارز رزین سنگ آنتیک، می‌توان به قابلیت اجرای بسیار ساده و آسان آنها، توجه کرد. این محصولات به نحوی طراحی و تولید شده‌اند که توسط بسیاری از افراد عادی نیز قابل اجرا و بهره برداری خواهند بود. استفاده از این محصول، نیازمند هیچ دانش و مهارت و تخصص خاصی ندارد.

بیشتر بخوانید: رزین سنگ براق کننده

رزین سنگ آنتیک نانو
اجرای رزین سنگ بر روی سنگ آنتیک

مزایای استفاده از رزین سنگ آنتیک

همانطور که ذکر شد، رزین سنگ‌ آنتیک در بردارنده مزایای بسیار زیادی برای مصرف کنندگان خواهد بود. این مزایا سبب افزایش موارد استفاده و محبوبیت این نوع از محصولات در صنایع مختلف شده است. از جمله مزایای آنها عبارتند از:

 1. سنگ‌های آنتیک از جمله سنگ‌هایی هستند که از مقاومت پایینی در برابر دود، آلودگی، تغییر رنگ و غیره برخوردار خواهند بود. بنابراین برای افزایش بیشتر جلوه ظاهری آنها، استفاده از محصولات براق کننده، بسیار مفید است. رزین‌ها از جمله محصولاتی هستند که به بهترین نحو، پاسخ‌گوی نیاز کاربران می‌باشند. استفاده از این رزین‌ها می‌تواند براقیت و درخشندگی سنگ‌های آنتیک را چند برابر نموده و از پخش آلودگی جلوگیری نمایند.
 2. از دیگر مزایای فوق العاده برای بهره برداری از رزین سنگ آنتیک می‌توان به افزایش مقاومت سنگ‌های آنتیک در برابر رطوبت اشاره کرد. این نوع از محصولات به نوعی پوشش محافظ و کاربردی ایده‌آلی برای سطح سنگ آنتیک به شمار می‌روند. بنابراین از سطح سنگ آنتیک در برابر رطوبت جلوگیری نموده و فرسایش آنها را کاهش خواهند داد.
 3. سهولت در استفاده از دیگر مزایای استفاده از رزین‌ها می‌باشد. رزین‌ها از جمله محصولاتی هستند که به راحتی قابل بهره‌برداری هستند. اکثر افرادی که اقدام استفاده از این نوع محصولات می‌نمایند، هیچ تخصص و مهارت خاصی در بهره برداری از آنها نخواهند داشت. این محصولات به راحتی و با استفاده از پیستوله یا قلمو، قابل استفاده خواهند بود. نکته مهم برای استفاده از رزین‌ها، عدم استفاده دوباره قبل از خشک شدن آن‌ها است. در صورتی که قبل از خشک شدن این محصولات از رزین بهره برداری شود، شاهد سفیدک زدن سطح خواهیم بود.
رزین سنگ آنتیک نانو
اجرای رزین سنگ آنتیک نما

موارد استفاده از رزین سنگ آنتیک

آیا می‌دانید از رزین سنگ آنتیک در چه مواردی استفاده می‌شود؟ امروزه شاهد انواع بسیار زیادی از سنگ‌های آنتیک در سطوح مختلف خواهیم بود. اکثرا در بسیاری از مکان‌های تفریحی، نماهای ساختمان، مکان‌های گردشگری و … شاهد سنگ‌های آنتیک هستیم. استفاده از رزین‌ها در این مکان‌ها، بسیار دیدنی و چشم نواز می‌باشد. از جمله موارد استفاده از آنها عبارتند از:

 • استفاده از استخرها
 • استفاده در لابی ساختمان‌ها
 • استفاده در رستوران‌ها
 • استفاده در نمای ساختمان‌ها
 • استفاده در مکان‌های تفریحی و گردشگری

و غیره. رزین‌ها با برخورداری از مقاومت بالا و کاربری گسترده، قابلیت استفاده‌ی بسیار زیادی را در بر دارند. بنابراین در بسیاری از صنایع مختلف، شاهد استفاده از این محصولات خواهیم بود.

رزین سنگ نانو
خرید رزین سنگ آنتیک نما

عدم برخورداری از بوی نامطبوع و بخارات سمی

در تولید و بهره برداری از این محصول پرکاربرد و ایده‌آل، از هیچ مواد سمی و خطرناکی بهره برداری نشده است. بنابراین استفاده از آنها، سلامت افراد را به خطر نمی‌اندازد. بسیاری از محصولات مشابهی که به بازار عرضه شده‌اند، از بخارات سمی برخوردار هستند. بنابراین سلامت افراد را تهدید می‌نمایند. این محصول علاوه بر عدم ایجاد خطر برای انسان، هیچ خطری برای محیط زیست نیز نخواهند داشت.

رزین سنگ آنتیک نما را در برابر نفوذ آب مقاوم می‌کند

یکی از مزایای فوق العاده و قابل توجه رزین سنگ ضد آب ، برخورداری از مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ آب، نم و رطوبت است. این موضوع سبب می‌شود که بسیاری از کاربران آن را به عنوان بهترین گزینه برای نمای ساختمان، بشناسند. این محصول سلامت و مقاومت بنا را در برابر نم و رطوبت به همراه دارد. لذا استفاده از آن می‌تواند سلامت در نتیجه افزایش نمای ساختمان شما را به همراه داشته باشد. در کنار این موارد، استفاده از این محصول موجب می‌شود که شاهد قابلیت شستشوی نما نیز باشید.

افزایش عمر و ماندگاری نما

این محصول با نفوذ در سطح مورد نظر، مقاومت بالایی را برای آن به ارمغان می‌آورد. تا جایی که سبب افزایش مقاومت نما در برابر اشعه‌های مخرب، نم و رطوبت و … خواهد شد. در نتیجه شاهد عدم تغییر رنگ در سطح نما خواهیم بود. همانطور که می‌دانید گرد و غبار می‌توانند بر روی سطح پخش شده و علاوه بر کدری و تیرگی نما، عمر آن را نیز کاهش دهند.

استفاده از رزین سنگ نانو آنتیک عدم پخش شدن آلودگی و گرد و غبار را به همراه خواهد داشت. بنابراین می‌توان شاهد دوام و پایداری بلند مدت نما در ساختمان بود.

رزین سنگ آنتیک ضد آب
اجرای رزین سنگ آنتیک نانو

موارد استفاده‌ی گسترده از رزین سنگ ضد آب برای سنگ آنتیک

یکی از نکات طلایی و بسیار مهم رزین سنگ آنتیک، افزایش موارد استفاده از آن است. امروزه در بسیاری از صنایع مختلف ساخت و ساز و … شاهد افزایش موارد استفاده از این تجهیزات خارق العاده هستیم. این محصولات بهترین گزینه برای بازسازی نیز به شمار می‌روند.

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما