مرکز خرید و فروش انواع رنگ
خانه / رنگ کاهگل / رنگ کاهگل بوشهر کاملا ضد آب و قابل شستشو

رنگ کاهگل بوشهر کاملا ضد آب و قابل شستشو

رنگ کاهگل بوشهر قابل استفاده به جای کاهگل سنتی

زمانی که قصد خرید کاهگل صنعتی را داشته باشید دو گزینه  موجود است، کاهرنگ ها و کاهگل های مصنوعی که هر کدام دارای جنسی متفاوت است. کاهگل مصنوعی به شکل خمیر موجود است و کاهرنگ ها در واقع رنگی است که با قرار گرفتن بر روی دیوار شباهت بسیار زیادی به کاهگل سنتی دارد. رنگ کاهگل بوشهر نوعی کاهرنگ است و به دلیل ضد آب بودن بسیار شناخته شده است و می تواند در ساختمان های گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرد.

رنگ کاهگل بوشهر برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده می شود و مکان هایی که میزان آلودگی بالاست و نیاز به نظافت و شستشو دارند، به این پوشش بسیار نیازمند هستند. رنگ کاهگل بوشهر لایه ای ضد آب را بر روی دیوار ایجاد می کند و به همین دلیل قابل شستشو است و می توان برای محیط هایی که رطوبت بالاست  بکار رود. مواد مختلفی به عنوان پوشش نهایی برای دیوارها در بازار وجود دارد، ولی در حال حاضر یکی از بهترین مواد کاهرنگ می باشد. این ماده برای مدت زمان کوتاه بر روی ساختمان قابل اجرا است.

بیشتر بخوانید : خرید کاهگل ضدآب شیراز مستقیم از کارخانه

خرید رنگ کاهگل بوشهر
خرید رنگ کاهگل بوشهر

رستورانهای سنتی بیشترین کاربرد رنگ کاهگل بوشهر

کاهرنگ بوشهر برای مکان هایی که طراحی سنتی دارند بسیار پر کاربرد می باشد، مثلا رستوران های سنتی که در باغ یا ساختمان های سنتی قرار گرفته اند، نیازمند رنگ آمیزی متناسب  با طراحی آن مکان هستند که می توانند از رنگ کاهگل بوشهر استفاده کنند. دیوار باغ‌ها نیز از دیگر موارد استفاده از رنگ کاهگل بوشهر است. این محصول برای بافت هایی که تخریب شده اند، نیز استفاده می شود، مثلا برای ساختمان های قدیمی که کاهگل سنتی آنها خراب شده باشد مکان مناسبی برای استفاده از این ماده است.

کاهگل های سنتی که از آب و خاک  تشکیل شده است در معرض رطوبت تخریب می شوند و می توان از کاهرنگ ها برای ترمیم نیز استفاده کرد. رنگ کاهگل بوشهر یکی از بهترین رنگ های تولید شده در کارخانه‌‌‌های پتروشیمی جنوب است و  کیفیت بسیار بالایی دارد. این رنگ لایه ضخیمی را  بر روی دیوار ایجاد می کند و به دلیل قابلیت شستشو مورد توجه بسیار زیادی قرار گرفته است. کاهرنگ بوشهر دارای استاندارد های بین المللی در تولید است و کنترل کیفیت بسیار دقیقی  بر روی آن اعمال می گردد.

بیشتر بخوانید : رنگ کاهگل اصفهان ضدآب با اجرای آسان

فروش رنگ کاهگل بوشهر
فروش رنگ کاهگل بوشهر

استقبال از رنگ کاهگل بوشهر به دلیل تنوع رنگی بالا

کاهرنگ بوشهر دارای رنگ بندی های  متنوعی است و برای افراد مختلف که دارای سلایق متفاوتی هستند، مناسب است.  کاهگل های صنعتی از مواد شیمیایی تولید می‌شود و به دلیل مصنوعی بودن دارای دوام و پایداری بیشتری در محیط های گوناگون می باشد. کاهرنگ ها با ابزاری ساده بر روی دیوار نصب می شود و نیاز به تخصص ویژه ای وجود ندارد.

بعد از قرار گرفتن رنگ بر روی ساختمان ظاهر آن بسیار شبیه به کاهگل های سنتی می شود. رنگ کاهگل بوشهر غلیظ است و می تواند سطح دیوار را یکدست نماید و در صورت ناهمواری بخش های مختلف را پر می کند. خرید این  محصول با قیمت مناسب با روش مستقیم و بدون واسطه است قابل انجام است. به این صورت  که از نزدیکترین مرکزی که بی واسطه از کارخانه تولید کننده محصول را به فروش  می رساند خرید انجام شود.

برای تهیه این محصول با حجم عمده باید به تولید کنندگان سفارش بدهید و یا از نمایندگی اصلی خرید نمایید. کاهرنگ ها جایگزین موادی به نام کاهگل های سنتی شده است و موادی کاملا مصنوعی است که پایداری بالایی دارد و می توان برای مدت طولانی بدون نیاز به تعویض آن را به عنوان پوشش ساختمان نگه داشت.

رنگ کاهگل بوشهر همچنین قابل ارسال به همه شهرستان استان بوشهر از جمله : کنگان ، برازجان ، بیدخون ، دیلم ، جم ، دلوار ، خورموج ، دیر ، عسلویه ، نخل تقی ، گناوه ، سیراف و … می باشد .

بیشتر بخوانید : فروش کاهگل مصنوعی مازندران

قیمت رنگ کاهگل بوشهر
قیمت رنگ کاهگل بوشهر
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امید چهره نگار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129723451
کانال تلگرام: fardad_paint@
اینستاگرام: fardad_paint
پست الکترونیکی: info@fardadrang.ir

مطلب پیشنهادی

رنگ کاهگل اصفهان ضد آب با اجرای آسان

رنگ کاهگل اصفهان چیست؟ کاهگل های صنعتی را می توان در دو شکل کاهرنگ و …