مرکز خرید و فروش انواع رنگ
خانه / رنگ کنیتکس / قیمت رنگ کنیتکس در تهران

قیمت رنگ کنیتکس در تهران

انتخاب و خرید بهترین قیمت رنگ کنیتکس در بازار

رنگ کنیتکس یکی از رنگ های شناخته شده است که در بازار وجود دارد و از نظر جنس پایه رنگ در سه شکل به فروش می رسد. با توجه به اینکه چه نوعی از رنگ را خریداری نمایید قیمت رنگ کنیتکس متفاوت خواهد بود. برای اینکه خرید مقرون به صرفه رنگ کنیتکس را داشته باشید، می توانید روش هایی مانند خرید عمده را انتخاب کنید. روش خرید عمده معمولا می تواند موجب کاهش هزینه ها برای خریدار شود. به همین دلیل زمانی که این محصول را به صورت عمده تهیه می کنید، قیمت رنگ کنیتکس بسیار کمتر از قیمت این رنگ در مراکز فروش بازار خواهد بود.

رنگ کنیتکس معمولا دارای انواع مختلف پلاستیکی، روغنی و آکرولیک می باشد. نوع اکریلیک دارای خاصیت ضدآب است و به همین دلیل یکی از پر مصرف ترین رنگ ها در بازار فروش رنگ می باشد. معمولا در بازار رنگ مراکزی هستند که به صورت غیر تخصصی این محصولات را به فروش می رسانند که هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت قابل اطمینان نیستند. قیمت رنگ کنیتکس در  نمایندگی هایی که به صورت انحصاری این محصول را در اختیار خریداران قرار می دهند بسیار مقرون به صرفه می باشد.

بیشتر بخوانید : نمونه کار رنگ کنیتکس در نقاط مختلف کشور

قیمت رنگ کنیتکس نانو
قیمت رنگ کنیتکس نانو

افزایش فروش رنگ کنیتکس به دلیل کیفیت بالا و قیمت ارزان

در صنعت رنگ محصولات بسیار زیادی  تولید  و به فروش می رسد. ترکیبات متنوعی از رنگ ها وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی هایی می باشند. یکی از این رنگها کنیتکس است که خود دارای چندین نوع است. این محصول بسیار ویژه تولید می گردد و  درون ماده اصلی رنگ، رزین و پرلیت  و پنبه نسوز  بکار رفته و بعد از قرار گرفتن بر روی دیوار زیبایی بسیار زیادی برای محیط ایجاد می کند. تنوع رنگی در این  ماده قابل توجه است و یکی از دلایل توجه خریداران به این ماده می باشد زیرا می توانند رنگ مورد نظر خود را برای محیط انتخاب نمایند. با توجه به ویژگی های مثبت، مانند ضد رطوبت بودن و کم بودن قیمت رنگ کنیتکس مشتریان فراوانی جذب این ویژگی ها می شوند. زمانی که یک محصول چندین خصوصیت مورد نیاز  خریداران را داشته باشد توجه آنها به جای خرید چندین ماده به خرید آن ماده سوق داده می شود و رنگ کنیتکس  یکی از این موارد است.

بیشتر بخوانید : فروش رنگ کنیتکس نمای ساختمان

قیمت رنگ کنیتکس ضدآب
قیمت رنگ کنیتکس ضدآب

 

عواملی که بر روی قیمت رنگ کنیتکس موثر است

از عوامل مهمی که بر قیمت رنگ کنیتکس تاثیر می گذارد مواد اولیه بکار رفته در آن می باشد. مواد مختلفی در این رنگ استفاده می شود که با کیفیت های متفاوتی در بازار وجود دارد، مسلما هر چه قیمت مواد اولیه بالاتر برود قیمت رنگ کنیتکس نهایی نیز افزایش خواهد داشت ولی در کل هزینه ای که برای این محصول استفاده می گردد با توجه به ویژگی های بسیار زیاد آن چشمگیر و زیاد نیست.

نحوه خرید و مکانی که از آن محصول مورد نظر خود را خرید می کنید در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال قیمت رنگ کنیتکس زمانی که به صورت اینترنتی خرید می کنید کاهش بسیار زیادی دارد زیرا به صورت مستقیم از کارخانه خرید انجام داده اید و تمام واسطه ها حذف شده اند. این  راه یکی از روش های کاهش قیمت  برای مشتریان است.

خرید عمده از نمایشگاه های دائمی که توسط کارخانه ها دایر شده است، از مهمترین روش های کاهش قیمت رنگ کنیتکس است. رنگ کنیتکس  دارای غلظت بیشتری نسبت به رنگ های دیگر است و به خوبی کلیه بخش های دیوار را پوشش می دهد. با خرید این ماده می توانید علاوه بر زیبایی از ساختمان در برابر شرایطی مانند رطوبت بالا و یا حرارت محافظت نمایید.

بیشتر بخوانید : فروش رنگ کنیتکس تهران

قیمت رنگ کنیتکس سفید
قیمت رنگ کنیتکس سفید
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای امید چهره نگار
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129723451
کانال تلگرام: fardad_paint@
اینستاگرام: fardad_paint
پست الکترونیکی: info@fardadrang.ir